Справжнє свято спорту та жіночої краси подарував фінал Кубку ФАСК за підтримки TM Parimatch

Справжнє свято спорту та жіночої краси подарував фінал Кубку ФАСК за підтримки TM Parimatch

25 квітня в спортивному комплексі Національного університету фізичного виховання та спорту відбулась церемонія нагородження призерів IV Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ під егідою ФАСК, яка передувала фінальному матчу розіграшу Кубку столиці.

Участь у церемонії нагородження взяли представники керівництва університетів, органів державної влади та спортивної громадськості столиці. Президент Футбольної асоціації студентів м. Києва Вадим Місюра привітав команди та всіх, хто зібрався на цьому святі спорту та краси та подякував всім партнерам та друзям асоціації, які плідно працюють на благо розвитку студентського спорту та активної здорової молоді в Україні.

Третє місце в IV Чемпіонаті серед жіночих студентських команд ВНЗ здобула збірна команда Національного університету фізичного виховання та спорту України та Київського національного торговельно-економічного університету. Другими стали дівчата з Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова. А переможцями другий рік поспіль стала команда Національного університету харчових технологій. Головною окрасою церемонії стало нагородження чарівних учасниць конкурсу «Міс фото ФАСК 2018». Переможницею конкурсу Міс фото ФАСК 2018» стала Анастасія Дмитренко – студентка Національного університету фізичного виховання і спорту, гравець збірної НУФВСУ-КНТЕУ.

Від нагороджень справа перейшла безпосередньо до фінального матчу, де діючі чемпіонки з Національного університету харчових технологій грали з віце-чемпіонами з Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. В дуже видовищному матчі перемогу здобула команда НУХТ із рахунком 7:2.

Генеральний партнер ФАСК: TM Parimatch