Про фонд  

Фонд Parimatch  — неприбуткова організація, створена компанією Parimatch з метою реалізації програм корпоративної соціальної відповідальності.

МІСІЯ

Сприяти підвищенню добробуту та здоров’я спільнот через навчання та залучення населення до занять спортом. А також боротьба з ізоляцією та бідністю.

ЦІННОСТІ

Спорт (професійний або аматорський) покращує можливості окремих осіб і спільноти в цілому.

Кожна людина має отримати доступ до якісної освіти для реалізації свого потенціалу.

Спільноти, в яких турбуються про навколишнє середовище, — найкращі місця для життя.

В основі щасливої спільноти завжди лежить здоров’я та добробут її дітей.

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Спорт 

Підтримка дитячо-юнацького, студентського спорту. Підтримка і  розвиток молодих талантів. Пропаганда здорового способу життя та поширення масового спорту. Сприяння розвитку спортивної інфраструктурі. А також підтримка          людей з обмеженими можливостями за допомогою залучення в спорт.

Освіта

Інвестування ресурсів та часу в підвищення доступності якісної освіти для кожного. Підтримка інноваційних навчальних програм для дітей.

Діти

Реалізація та підтримка благодійних проектів, спрямованих на надання всебічної допомоги дітям. Створення гідних умов життя і можливостей для реалізації потенціалу кожної дитини.

Екологічні ініціативи

Участь у програмах та реалізація ініціатив, спрямованих на покращення інфраструктури, благоустрій територій, раціональне природокористування та охорону навколишнього середовища.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ

Відкритість

Соціальні програми і механізми їх реалізації повинні бути чіткими, зрозумілими та достовірними.

Соціальна політика Фонду базується на принципах відкритого діалогу з усіма сторонами. Зворотній зв’язок від бенефіціарів є вкрай важливим.

Важливість

Всі програми мають бути спрямовані на значну аудиторію та бути видимі для суспільства в цілому.

Ресурси, спрямовані на реалізацію програм, повинні істотно допомогти в вирішенні проблем, а результати програм мають регулярно перевірятися та оцінюватися.