Петров, Толстушко і Кисельов – кращі гравці УХЛ в листопаді

Петров, Толстушко і Кисельов – кращі гравці УХЛ в листопаді

Українська хокейна ліга і ТМ «Parimatch» продовжують традицію щомісячного вручення нагород кращим гравцям чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч за набраними очками. Нагадаємо, що індивідуальні призи отримують кращий воротар, кращий захисник і кращий нападаючий за підсумками кожного місяця. Окрему нагороду отримує автор найбільш красиво закинутої шайби.

Кращим воротарем листопада став представник херсонського «Дніпра» Олег Петров. У 6 матчах голкіпер пропустив 8 шайб, заробивши коефіцієнт надійності 1.37 і відбивши 95,7% кидків. 2 зустрічі з 6 стали «сухими» для воротаря «Дніпра».

Кращим гравцем лінії оборони став Всеволод Толстушко з «Кременчука». У 8 матчах захисник набрав 4 (1+3) очки при показнику корисності +7. Добре проявив себе Толстушко в матчах проти прямих конкурентів – «Дніпра» і «Донбаса», заробивши за підсумками трьох зустрічей з ними корисність +1.

Кращим форвардом місяця став інший представник «Кременчука» Микола Кисельов. Нападаючий ударно провів листопад, набравши в 7 матчах 11 (6+5) очок. Особливо видатною для Кисельова стала гра проти «Дніпра», що завершилася перемогою «городян» (5:4) – там форвард взяв участь у всіх шайбах своєї команди, оформив хет-трик і зробив 2 результативні передачі.

Автором найбільш красивої закинутої шайби в листопаді став нападник «Дніпра» Кирило Бондаренко. Після кидка Сергія Афанасьєва шайба зрикошетила від воротаря, і Кирило Бондаренко, у оточенні захисників команди суперника, в повітрі підбив ігровий снаряд прямо над плечем голкіпера:

Відео:  https://youtu.be/EOxfmsg5GA4

Нагадаємо, що до складу експертної комісії входять представники спортивного департаменту УХЛ і представник ТМ «Parimatch» Вадим Місюра.