Партнери  

Українська Прем’єр-Ліга

Вперше про ідею створити ПРЕМ’ЄР-ЛІГУ власники українських футбольних клубів заговорили ще 2007 року. У результаті, 15 квітня 2008 року на черговій зустрічі керівників клубів топ-ешелону було підписано протокол про створення Об’єднання професіональних футбольних клубів України «ПРЕМ’ЄР-ЛІГА».

27 травня 2008 року власники клубів остаточно заявили про старт ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ вже у сезоні 2008/2009 рр., а не наступного, як планувалося раніше. В.о. Президента обрано Віталія Данілова.

20 червня 2008 року Об’єднання професіональних футбольних клубів України «ПРЕМ’ЄР-ЛІГА» стало колективним членом Федерації футболу України. У цей же день президент ФФУ Григорій Суркіс підписав із в.о. Президента ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ Віталієм Даніловим договір про співпрацю.

15 липня 2008 року на Загальних зборах Учасників ОПФКУ «ПРЕМ’ЄР-ЛІГА» було подовжено повноваження Віталія Данілова на посаді в.о. Президента.

1 липня 2009 року Віталія Данілова було обрано Президентом ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ.

135786

ФК «Карпати»

«Карпати» — український футбольний клуб з міста Львова. Заснований в 1963 році. Єдиний клуб за всю історію Кубка СРСР, що виграв трофей, виступаючи не у вищій лізі (1969). У чемпіонаті СРСР найвище досягнення — 4-е місце (1976, весна 1976 роки, осінь). Призер української Прем’єр-Ліги і фіналіст кубка дворазовий України.

Домашні матчі проводить на стадіоні «Україна» (28051 місце).

Komanda_1540x829px

Федерація біатлону України

Збірна команда України з біатлону вже тривалий час утримує місце серед лідерів світової біатлонної еліти. За роки незалежності нашої країни українські біатлоністки набували медалі найпрестижніших змагань планети — Зимових Олімпійських Ігор: бронза Валентини Цербе (1994 р XVII ЗОЇ в Ліллехаммері), срібло Олени Петрової (1998 р XVIII ЗОЇ в Нагано) і бронза Лілії Єфремової (2006 р, ХХ ЗОЇ в Торіно) — гідний внесок у державну олімпійську історію.

Сезон 2013- 2014 видався вдалим для збірної команди України з біатлону, яка домоглася великих висот, завоювавши дві медалі на зимових Олімпійських іграх 2014 в Сочі: золото (жіноча естафета), срібло — Віта Семеренко (спринт) і на Чемпіонаті світу в Контіолахті (Фінляндія ) спортсмени завоювали дві медалі: Валентина Семеренко — золото (мас-старт) і бронза (спринт).

Торік, вперше за історію українського біатлону, представник чоловічої збірної Команди України Сергій Семенов стає володарем малого кришталевого глобуса в індивідуальній гонці.

274188

Футбольна асоціація студентів м. Києва

Футбольна асоціація студентів міста Києва, надалі ФАСК, створена у 1999 році. Основна мета — розвиток студентського футболу в м. Києві. Футбол та міні-футбол сьогодні є одними із найпопулярніших засобів фізичного виховання студентської молоді.

Залучення студентів до активних форм здорового способу життя, сприяння в організації футбольних змагань у вищих навчальних закладах, проведення чемпіонату, першості та Кубків м. Києва з футболу та міні-футболу серед студентських збірних команд ВНЗ – головні завдання Футбольної асоціації студентів міста Києва. ФАСК активний учасник фінальних турнірів першості України з футболу, у т.ч. Всеукраїнських Спортивних ігор студентів та Універсіади.

ФАСК підписав угоду про співпрацю з Київським міським відділенням (філією) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України та Спортивною студентською спілкою України. Згідно угоди, Футбольна асоціація студентів міста Києва отримала право на проведення футбольних змагань серед студентських команд вищих навчальних закладів.

Колективними членами ФАСК є представники 25 вищих учбових закладів міста Києва. Президентом Футбольної асоціації студентів міста Києва обраний Місюра Вадим Ярославович — віце-президент Федерації футболу міста Києва.

Безымянный