Parimatch – офіційний беттінг партнер «Лестер Сіті»

Parimatch – офіційний беттінг партнер «Лестер Сіті»

Parimatch став новим офіційним беттінг партнером футбольного клубу «Лестер». Символіка Parimatch буде розміщена на формі для тренування і розминки основного складу команди «Лестер Сіті» під час всіх локальних матчів, а також матчів турніру Ліги Європи УЄФА.

В рамках партнерства символіку Parimatch також можна буде побачити на бічних світлодіодних рекламних щитах під час домашніх матчів Premier League, Emirates FA Cup і Carabao Cup, на прес воллах під час інтерв’ю, які будуть супроводжувати всі провідні матчі на стадіоні King Power, і в соціальних мережах клубу.

Хардж Хір, Голова відділу партнерства «Лестер Сіті»: «Ми дійсно раді партнерству з Parimatch — приголомшливим міжнародним брендом. Ми з нетерпінням чекаємо можливості працювати разом і допомагати зміцнювати міжнародний авторитет один одного».

Сергій Портнов, СЕО Parimatch: «Це відмінне партнерство для Parimatch. Прем’єр-ліга — один з найбільших і популярних турнірів в світі. Ми раді стати частиною світових змагань. Ми бачимо багато спільного між нашим брендом і футбольним клубом «Лестер Сіті». «Лестер» — велика історія Прем’єр-ліги. Їх стрімкий зліт обумовлений їх проникливим менеджментом і прагненням до успіху. Впевнені, що непохитний дух «Лестера» допоможе нам продовжувати цей захоплюючий шлях розвитку і міжнародної експансії».

Іван Ляшенко, Директор з маркетингу Parimatch: «Лестер Сіті» завжди буде відомий як дивомейкер через їх видатну перемогу в Прем’єр-лізі. У Parimatch ми віримо, що дива можна творити тільки наполегливою працею і бойовим духом. Ми раді співпрацювати з клубом і гравцями, які сповідують ті ж цінності».

Parimatch з’єднує ринки, що розвиваються зі світом традиційного і нового беттінга і є однією з найпопулярніших букмекерських компаній в регіоні Східної Європи.

У липні 2018 року Parimatch став офіційним беттінговим партнером UFC в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка). 

Крім того, у 2018 році був заснований фонд Parimatch Foundation, який вклав значні кошти в зміцнення здоров’я і благополуччя за рахунок розширення можливостей для освіти та участі громадськості в спорті.