Освіта для майбутнього  

«Освіта для майбутнього» — програма Parimatch Foundation, спрямована на підвищення доступності якісної освіти для кожної дитини. А також на розвиток, підтримку та популяризацію інноваційних навчальних програм для дітей.

Цілі програми

— розвиток та популяризація інноваційної освіти

— забезпечення рівних освітніх можливостей для кожної дитини

— створення та розвиток інфраструктури для освітніх ініціатив

Вікова група дітей: 6-18 років

Програма відповідає наступним ЦІЛЯМ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ООН

ПРОЕКТИ

TECH KID CLUB

Tech Kid Club – проект Parimatch Foundation, спрямований на популяризацію принципів STEM освіти та розвитку навичок 21-го сторіччя серед дітей із соціально незахищених верств населення та дітей, позбавлених доступу до інноваційної освіти.

В рамках проекту Parimatch Foundation проводить безкоштовні заняття, майстер-класи, екскурсії, лекції та інші освітні заходи, засновані на принципах STEM. Діти-учасники проекту мають змогу навчатися за такими напрямками як: програмування, робототехніка, 3D моделювання, основи механіки, створення комп’ютерних ігор та інше.

Перший етап проекту в Україні починається восени 2019 року з курсів основ програмування для дітей 8-12 років.

БІБЛІОТЕКА МАЙБУТНЬОГО

«Бібліотека Майбутнього» – це проект оновлення публічних бібліотек Києва, метою якого є створення сучасних просторів для самовдосконалення та соціалізації.

Основна діяльність проекту спрямована на модернізацію приміщень бібліотек, оновлення  книжкового фонду, розширення програм дозвілля для дітей та підлітків, збільшення технічних можливостей та розвиток іміджу бібліотеки в цілому.

Проект вдало реалізується починаючи з 2017 року завдяки активній підтримці громадського сектору, приватного бізнесу та державних структур.

Parimatch Foundation впевнений, що освітянська місія «Бібліотеки Майбутнього» є вкрай важливою для сучасного українського суспільства. А створення інноваційної інфраструктури для безперервної освіти та саморозвитку сьогодні — це абсолютно необхідна інвестиція в майбутнє. Тому, починаючи за 2019, Parimatch Foundation активно підтримує цей проект.