Новицький, Алексюк та Шишлянніков — найкращі гравці чемпіонату УХЛ — Парі-Матч в грудні

Новицький, Алексюк та Шишлянніков — найкращі гравці чемпіонату УХЛ — Парі-Матч в грудні

Автором найкращої шайби місяця став Віталій Лялька

Українська хокейна ліга і ТМ «Parimatch» продовжують традицію щомісячного вручення нагород найкращим гравцям чемпіонату Української хокейної ліги — Парі-Матч.

Найкращим воротарем грудня став гравець «Кременчука» В’ячеслав Новицький. Голкіпер провів на льоду 245 хвилин, приніс своєму клубу три перемоги в основний час, а «Донбасу» «городяни» поступилися в овертаймі. Місяць Новицький закінчив з показником надійності 1.22 і 95,2% відбитих кидків.

Володарем нагороди найкращому захиснику місяці став Володимир Алексюк з «Білого Барса». У грудні білоцерківці здобули 4 перемоги в 6 матчах (в тому числі дві — всуху), а Алексюк заробив 1 (0+1) очко та показник корисності +5.

Найкращим нападаючим грудня став представник «Донбаса» Олег Шишлянніков. Форвард набирав очки у всіх 5 матчах донеччан, закинув 7 шайб і віддав 2 передачі при показнику корисності +9. Відзначимо, що в 3 матчах шайби Шишлянникова стали переможними.

Автором найкращої шайби місяця став нападник «Донбаса» Віталій Лялька. Коли донеччани грали в меншості, форвард отримав передачу на хід від Олександра Большакова і на швидкості випередив останнього захисника «Дніпра», після чого на замасі уклав голкіпера херсонців і завів шайбу в сітку воріт:

Відео:  https://youtu.be/rFsYDWMuXNY?t=83

Нагадаємо, що до складу експертної комісії входять представники спортивного департаменту УХЛ і представник ТМ «Parimatch» Вадим Місюра.