Найкращим гравцем січня у Суперлізі Парі-Матч став баскетболіст збірної України

Найкращим гравцем січня у Суперлізі Парі-Матч став баскетболіст збірної України

Тренери, вболівальники і фахівці TM Parimatch визначили найкращого гравця місяця.

Вперше найціннішим гравцем місяця у поточному сезоні Суперліги Парі-Матч став баскетболіст збірної України. Павло Крутоус був одноосібним лідером тренерських опитувань протягом січня. Саме його прізвище найчастіше згадувалося при формування символічних збірних туру. У тренерському рейтингу за гравцем «Київ-Баскета»  розташувалися Сергій Павлов із «Хіміка» і Малік Трент з БК «Запоріжжя», які випередили ще одного киянина Моріса Кріка.

В опитуванні вболівальників боротьба за першість точилася між Маліком Трентом і Олександром Мішулою із «Дніпра». Вони доволі відчутно відірвалися від Олександра Кольченка з «Черкаських Мавп» і дещо менше від латвійського легіонера БК «Одеса» Арнолдса Хелманіса.

В той час як у топ-3 аналітиків TM Parimatch були представлені лише українські гравці з клубів, які знаходяться у верхній половині турнірної таблиці Суперліги Парі-Матч:  Павло Крутоус, Олександр Мішула і Сергій Павлов. У підсумку найціннішим баскетболістом Суперліги Парі-Матч у грудні став киянин Павло Крутоус. Ігрові показники гравця збірної і столичного клубу:  15 очок, 4,8 підбирання, 2,9 передачі у середньому за гру із коефіцієнтом ефективності 17. Що не менш важливо —  команда Крутоуса здобула 5 перемог у 5 матчах, 3 з яких були на виїзді.

Загальні результати місяця:

У підсумку найкращу суму балів зібрав Павло Крутоус 3 + 3 = 6, другим став Малік Трент 3 + 2 = 5,  третім Олександр Мішула (2+2), 3 бали отримав Сергій Павлов (2+1).