Найціннішим гравцем лютого у Суперлізі Парі-Матч став баскетболіст збірної України

Найціннішим гравцем лютого у Суперлізі Парі-Матч став баскетболіст збірної України

Тренери, вболівальники і фахівці ТМ Parimatch Олександра Мішулу визначили найкращим гравцем  лютого.

Вперше найціннішим гравцем місяця у поточному сезоні Суперліги Парі-Матч став захисник Дніпра і збірної України Олександр Мішула. Протягом лютого у голосуваннях тренерів команд Суперліги часто фігурували Брендон Янг “Черкаські Мавпи”, Станіслав Тимофеєнко і Олександр Мішула (обидва «Дніпро»), Телджон Кромер і Делван Грем (обидва «Політехнік»), а також Сергія Павлова із «Хіміка». Зрештою утворилося повне двовладдя, однакову кількість разів у збірних тура називали Кромера і Павлова, а одразу за ними розташувалися обидва гравці «Дніпра». Щодо голосування вболівальників, то тут одноосібним лідером став Кіндал Хілл, який випередив із невеликим відривом тих таки Мішулу і Кромера. Що найцікавіше, що четвертим став лідер «Мавп» Брендон Янr, щоправда кількість його симпатиків була суттєво меншою ніж у гравців чільної трійки.

Оцiнка представників TM Parimatch також багато в чому співпала із думкою вболівальників і тренерів. З тією лиш різницею, що тут першим було визначено Олександра Мішулу, другим Сергія Павлова і третім Кінала Хілла.

У підсумку найціннішим баскетболістом Суперліги Парі-Матч у січні став дніпровець Олександр Мішула, якого високо відзначили і фахівці TM Parimatch, і вболівальники, і тренери. Ігрові показники гравця склали:  15,5 очок; 1,8 підбирань, 4,2 передачі, 2 перехоплення у середньому за гру із коефіцієнтом ефективності 12,8. Що не менш важливо, команда Мішули здобула 5 перемог у 6 іграх, поступившись лише 1 разу у Харкові місцевому Політехніку.

Нагадаємо, як і минулого сезону, TM Parimatch щомісяця визначає найкращого гравця Суперліги. До уваги беруться наступні складові: результати голосування вболівальників, підсумки щотижневого опитування тренерів і оцінка фахівців TM Parimatch. Цього місяця результати були наступними:

У підсумку найкращу суму балів зібрав Олександр Мішула «Дніпро» 2+2+3 = 7, друге місце поділили Сергій Павлов «Хімік» 0+3+2 і Телджон Кромер «Політехнік» 1+3+1 = 5,  третім став Кіндал Хілл «Запоріжжя» (3+0+0).