MVP листопада Суперліги Парі-Матч — Крістіан Джонс

MVP листопада Суперліги Парі-Матч — Крістіан Джонс

Тренери, вболівальники і фахівці  TM Parimatch визначили найкращого гравця листопада.

Конкуренція за звання найкращого у листопаді була надзвичайно гострою. Тренери команд Суперліги Парі-Матч протягом листопада у рівній мірі згадували прізвища двох гравців: Сергія Павлова і Кріса Джонса, зовсім трішки відстав від южненців киянин Моріс Крік. З іншого боку вболівальники своїми фаворитами назвали Кіндала Хілла із Запоріжжя та Станіслава Тимофеєнка з Дніпра. Аналітики TM Parimatch назвали свою трійку найкращих, у якій були гравці, названі і тренерами і вболівальниками. У підсумку найціннішим баскетболістом Суперліги Парі-Матч у листопаді став Крістіан Джонс. Ігрові показники форварда «Хіміка» у листопаді дійсно ефектні: 20.5 очок, 5.1 підбирань і 3 передачі у середньому за гру. Лідер южненців став одним із найефективніших  гравців листопаду (РЕ 21.5).

Нагадаємо, як і минулого сезону, TM Parimatch щомісяця визначає найкращого гравця чемпіонату. До уваги беруться наступні складові: результати голосування вболівальників, підсумки щотижневого опитування тренерів і оцінка фахівців TM Parimatch. Цього місяця результати були наступними:

У підсумку найкращу суму балів зібрав Крістіан Джонс 3 + 3 = 6, другим став Станіслав Тимофеєнко 2 + 2 = 4,  по 3 бали у сумі отримали одразу 3 претенденти: Кіндал Хілл (3), Сергій Павлов (3) і Моріс Крік (2+1).