Малік Трент – найкращий гравець березня Суперліги Парі-Матч

Малік Трент – найкращий гравець березня Суперліги Парі-Матч

Найціннішим гравцем березня у Суперлізі Парі-Матч став той, хто допоміг БК Запоріжжя посісти перше місце у регулярному чемпіонаті.

У березні вболівальники і тренери були одностайними, визначивши найкращого гравця місяця. Цього разу найбільша кількість потраплянь до тренерських збірних туру була за захисником БК «Запоріжжя» Маліком Трентом і він також переміг у голосуванні вболівальників. Згадали про Маліка і фахівці TM Parimatch, тому минулого місяця він переміг із великим відривом. Яскрава гра Маліка допомогла БК Запоріжжя в останній день регулярного чемпіонату вирватися на перше місце і вдало розпочати серію проти «Черкаських Мавп». Зазначимо, що Малік уже вдруге отримує почесну нагороду найкращого гравця місяця від TM Parimatch. Це перший баскетболіст, який зміг оформити своєрідний дубль у поточному сезоні.

У підсумку, найбільшу суму балів зібрав Малік Трент (лише його згадали у всіх категоріях) 3 + 3 + 1 = 7 балів. Друге місце – Олексій Адедіран: 1+ 0 + 3 = 4 бали. На третьому місці опинився одесит Максим Пустозвонов, якого часто відзначали і тренери команд Суперліги і експерти TM Parimatch (0+1+2).