KidSport  

«KidSport» — програма Parimatch Foundation, спрямована на підтримку дитячо-юнацького, студентського спорту, розвиток молодих талантів та пропаганду здорового способу життя.

Цілі програми

-популяризація здорового способу життя, формування корисних звичок серед дітей через спортивні ініціативи

-залучення дітей, юнаків до занять масовим спортом

-підтримка та стимулювання розвитку спорту вищих досягнень серед юнаків

-забезпечення доступу до занять спортом для кожної дитини

-розвиток спортивної інфраструктури громад

Вікова група дітей: 6-18 років

Програма відповідає наступним ЦІЛЯМ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ООН

ПРОЕКТИ

ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ ДЛЯ ДІТЕЙ

Щорічно, наприкінці літа у м. Київ проходить «Київська Дитяча Міжнародна Регата». Приймати участь в регаті можуть діти та юніори від 8 до 18 років у чотирьох класах яхт: «Оптиміст», «Кадет», «Лейзер-4.7» та «Лейзер-Р».

Двісті юних спортсменів не тільки змагаються за право називатися кращими, але й вдосконалюють свою майстерність та спілкуються з однодумцями з різних куточків України та сусідніх країн.

Ми вважаємо, що такий обмін досвідом, формування навичок ефективної командної роботи та мотивуюча атмосфера змагань є важливими як для спортивного розвитку дитини, так і для її соціального життя.

Parimatch Foundation впевнений, що діти повинні мати змогу займатися улюбленим спортом та приймати участь у змаганнях, тому щорічно ми підтримуємо проведення «Київської Дитячої Міжнародної Регати» і надаємо фінансову допомогу для її організації.

 ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ХОКЕЙ