Київ прийняв Матч Зірок Суперліги Парі-Матч 2020

Київ прийняв Матч Зірок Суперліги Парі-Матч 2020

1 лютого у Києві відбувся Матч Зірок Суперліги Парі-Матч. В рамках зіркового івента, окрім самого матчу, пройшли традиційні конкурси — майстерності, триочкових та данків.

Вперше в історії переможцями конкурсів стали виключно українські баскетболісти. У конкурсі майстерності переміг захисник “Миколаєва” Максим Луценко, який у фінальному раунді випередив Брюса Мессі з “Одеси”.

У змаганнях снайперів — конкурсі триочкових — перемогу оформив форвард “Київ-Баскета” та національної збірної України Максим Пустозвонов, який у запеклій боротьбі переміг знову ж таки Брюса Мейсі з “Одеси”.

У вирішальному раунді конкурсу данків на вболівальників також чекало протистояння України та США. Форвард “Київ-Баскета” Павло Крутоус в ефектному данк-контесті здолав захисника “Миколаєва” Квентіна Петерсона.

Головна подія — Матч Зірок — проходила у традиційному форматі гри команд України проти Легіону і тут вже легіонери взяли своє, вигравши ефектний матч з рахунком 126:119. Найціннішим гравцем Матчу було визнано захисника “Дніпра” Генрі Дугата, у команди України найрезультативнішим з 22 очками в активі став улюбленець місцевої публіки Максим Пустозвонов.

Зіркова подія традиційно зібрала аншлаг і перший за останні 8 років All Star в Києві став справжньою прикрасою регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч, який повертається після паузи вже наступного тижня.

«Матч Зірок Суперліги Парі-Матч —  нова, але вже успішна традиція  українського баскетболу. Сьогодні ми побачили шоу європейського ґатунку й тим приємніше TM Parimatch підтримувати такі починання. Ми вважаємо, що заповнені вщент трибуни в Києві —  гідне підтвердження тому, що таких спортивних  заходів повинно ставати більше не тільки в баскетболі, а й в інших видах спорту» —  відзначив представник TM Parimatch Вадим Місюра.

Окрім гри та конкурсів вболівальники, які зібралися у трибунах Палацу спорту, стали свідками ефектного шоу, зокрема виступу данкерів-акробатів Barjort Dunkers, різноманітних конкурсів та флеш-мобів, а також виступів популярних виконавців — хедлайнером музичної програми Матчу Зірок була Гайтана.