Горячевських, Бабрусєв та Василенков – найкращі гравці чемпіонату УХЛ — Парі-Матч в жовтні

Горячевських, Бабрусєв та Василенков – найкращі гравці чемпіонату УХЛ — Парі-Матч в жовтні

Автором найкращої шайби місяці став Гліб Бондарук

Українська хокейна ліга і ТМ «Parimatch» продовжують традицію щомісячного вручення нагород найкращим гравцям чемпіонату Української хокейної ліги — Парі-Матч.

Найкращим воротарем жовтня став представник «Донбасу» Степан Горячевських. У 5 матчах голкіпер відбив 96,1% кидків, пропускаючи в середньому за гру менше однієї (0.90) шайби. Відзначимо, що зустрічі проти «Дніпра» і «Льодяних Волков» Горячевських провів «в суху».

Володарем нагороди найкращому захиснику місяця став гравець «Кременчука» Ілля Бабрусєв. У 6 матчах він набрав 7 (2+5) очок, видавши серію з 4 поспіль результативних матчів. В матчах проти «Дніпра» – прямого конкурента «городян» – Бабрусев заробив 2 (1+1) очки в двох матчах за гри в нерівних складах.

Найкращим нападаючим жовтня став форвард «Дніпра» Денис Василенков. У 7 матчах Василенков закинув 7 шайб і віддав 1 передачу при показнику корисності +6. У жовтні нападник відзначився хет-триком у ворота «Донбасу» і дублем проти «Кременчука» – в обох матчах його шайби стали переможними для херсонців.

Автором найкращої шайби місяці став нападник «Кременчука» Гліб Бондарук. У матчі проти «Дніпра» форвард підхопив шайбу в своїй зоні, обманними рухами по черзі обіграв двох захисників, і відправив шайбу під пасткою голкіперу херсонців:

Відео https://youtu.be/xlXvVg9Gd68?t=197/

Нагадаємо, що до складу експертної комісії входять представники спортивного департаменту УХЛ і представник ТМ «Parimatch» Вадим Місюра.