Фанати «Карпат» підтримали улюблену команду під час святкування Водохреща!

Фанати «Карпат» підтримали улюблену команду під час святкування Водохреща!

«Мільйон сердець – одне биття, «Карпати-Львів» – на все життя!» – ці та інші футбольні гасла гучно лунали 19 січня у місті Лева! Поки більшість городян тремтіла від морозів, близько 15-ти футбольних фанів влаштували крижаний екшн біля озерця у Парку культури. Щорічна оздоровча акція вболівальників ФК «Карпати» відбулася за підтримки ТОВ «Парі-Матч», титульного спонсора клубу, що вже понад 15 років пропагує розвиток спорту та здорового способу життя в Україні.

Здебільшого, завдяки зусиллям небайдужих меценатів вітчизняного спорту, у нашому суспільстві популяризується розуміння того, що бути активним та здоровим – це модно, просто і, навіть, весело. Тож, доводячи це переконання на власному прикладі, відчайдухи розважалися на повну, шумно стрибаючи у льодяну воду! Таким чином вболівальники ФК «Карпати» не лише відзначили свято Водохреща, а й у черговий раз продемонстрували свою підтримку легендарній команді «зелено-білих». Адже саме пропаганда розвитку спорту в Україні є головними завданнями, як ФК «Карпати», так і його титульного спонсора – ТОВ «Парі-Матч».

Цією акцією фанати показали, що підтримка здорового способу життя важлива не лише для спортсменів, а й для звичайних українців. І, що як не загартування, тим більше у святій воді, якнайкраще тонізує організм та відновлює сили! А щоб завзяті фанати не застудилися, представники ТОВ «Парі-Матч» подарували кожному з них якісні та теплі светри.

«Ми щороку приходимо сюди і пірнаємо в ополонку – такими є наші традиції, ми їх шануємо і цінуємо. Не обходиться і без новачків, до нашого гурту постійно долучаються нові фанати. Передати словами емоції від пірнання в ополонку нереально, це треба відчути на власній шкірі», – розповів Микола, фанат ФК «Карпати».

Тож, сподіваймося, що широко розповсюджене переконання – «У здоровому тілі – здоровий дух» – завжди залишатиметься актуальним для нашого суспільства!