Дьяченко, Толстушко і Захаров – кращі гравці чемпіонату УХЛ — Парі-Матч в лютому

Дьяченко, Толстушко і Захаров – кращі гравці чемпіонату УХЛ — Парі-Матч в лютому

Гравці отримають спеціальні нагороди від ТМ Parimatch.

Кращим голкіпером лютого, як і місяць тому, став гравець «Донбасу» Богдан Дьяченко. У 7 матчах 20-річний воротар заробив коефіцієнт надійності 1.29, відбивши 95,2% кидків. Відзначимо, що всі ігри для Богдана Дяченко стали переможними, а зустріч проти «Білого Барса» голкіпер провів «на нуль».

Кращим захисником місяця став Всеволод Толстушко з «Кременчука». У 7 матчах хокеїст набрав 8 (1+7) очок при показнику корисності +8, закинувши переможну шайбу в ворота «Льодяних Волков» і віддавши одразу 4 результативні передачі в грі з «Білим Барсом».

Кращим нападаючим лютого став капітан «Донбаса» Віктор Захаров. Форвард набирав очки у всіх 7 матчах, заробивши 12 (4+8) результативних балів при показнику корисності +18.

Автором кращої шайби місяця став ще один нападник «Донбаса» Артем Пуголовкін. Форвард підібрав шайбу після рикошету від воротаря, обіграв захисника біля борту, і в стилі «лакросс» заніс шайбу у верхній кут воріт над плечем воротаря:

Відео:  https://youtu.be/aP_89oLij0c

Нагадаємо, що до складу експертної комісії входять представники спортивного департаменту УХЛ і представник ТМ Parimatch Вадим Місюра.