Дьяченко, Ігнатенко і Кисельов — найкращі гравці УХЛ — Парі-Матч в січні

Дьяченко, Ігнатенко і Кисельов — найкращі гравці УХЛ — Парі-Матч в січні

Українська хокейна ліга і ТМ «Parimatch» продовжують традицію щомісячного вручення нагород кращим гравцям чемпіонату Української хокейної ліги Парі-Матч.

Кращим воротарем січня вперше в сезоні став представник «Донбасу» Богдан Дьяченко. У 8 матчах голкіпер пропустив 11 шайб, заробивши коефіцієнт надійності 1.35 і відбивши 95,2% кидків. Відзначимо, що в 3 матчах з 8 Дьяченко пішов з льоду без пропущених шайб.

Кращим захисником місяця став інший гравець «Донбаса» Дмитро Ігнатенко. У 7 матчах захисник набрав 2 (1+1) очки при показнику корисності +11. Також в трьох матчах проти прямих конкурентів за перше місце в турнірній таблиці Ігнатенко набрав показник корисності +6.

Кращим форвардом січня став гравець «Кременчука» Микола Кисельов. У 7 матчах нападник закинув 8 шайб і віддав 8 результативних передач, набравши в середньому по 2,3 очка за гру. У матчі проти «Донбаса» (4:9) форвард закинув всі 4 шайби своєї команди, проте для перемоги цього виявилося недостатньо.

Автором найбільш красивої закинутої шайби в січні став нападник МХК «Динамо» Володимир Чердак. Капітан харків’ян отримав шайбу в своїй зоні, пройшов вздовж борту, на замаху прибрав захисника і відправив ігровий снаряд у нижній кут воріт між стійкою і щитком голкіпера:

Відео: https://youtu.be/E1-dy0xZInQ

Нагадаємо, що до складу експертної комісії входять представники спортивного департаменту УХЛ і представник ТМ «Parimatch» Вадим Місюра.