Довгоочікуванний фінал Кубку з футзалу серед жіночих команд ВНЗ за підтримки TM Parimatch

Довгоочікуванний фінал Кубку з футзалу серед жіночих команд ВНЗ за підтримки TM Parimatch

25 квітня 2018 року відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку міста Києва з футзалу серед жіночих студентських команд Вищих навчальних закладів, в якому зустрінуться збірні команди Національного університету харчових технологій та Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. Матч розпочнеться о 15:00 в спорткомплексі Національного університету фізичного виховання та спорту України, за адресою вул. Фізкультурна, 1.

Під час проведення спортивного свята відбудеться нагородження переможців IV Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд. У спортивному святі візьмуть участь керівництво університетів, представники державних органів влади, партнери організаторів турніру, представники засобів масової інформації та безпосередньо студенти-вболівальники. Також під час церемонії нагородження будуть підведені підсумки конкурсу «Міс фото ФАСК 2018».

Слідкуйте за трансляцією фінального матчу та нагородженням у прямому ефірі на телеканалі X-Sport, яка розпочнеться о 15:30.

Запрошуємо вболівальників та представників засобів масової інформації на весняне свято спорту та справжньої краси.

Генеральний партнер ФАСК —  TM Parimatch