«Донбас» впевнено обіграв «Дніпро» і виграв фінал плей-офф Української хокейної ліги — Парі-Матч

«Донбас» впевнено обіграв «Дніпро» і виграв фінал плей-офф Української хокейної ліги — Парі-Матч

Ударний другий період допоміг донеччанам завоювати золоті медалі чемпіонату

12 квітня в Дружківці відбувся п’ятий поєдинок фінальної серії плей-офф Української хокейної ліги — Парі-Матч між донецьким «Донбасом» і херсонським «Дніпром». Нагадаємо, що до цього матчу донеччани вели в серії 3:1 і лише одна перемога відділяла їх від чемпіонського титулу.

Матч донецький клуб почав з активного пресингу — більшу частину ігрового часу «Донбас» проводив в зоні противника, атакуючи ворота Олега Петрова. Такий настрій фактично відразу вилився в шайбу від Володимира Романенка, який від синьої лінії прошив голкіпера «щук» і відкрив рахунок в матчі.

У другому періоді херсонці істотно активізувалися в атаці, проте розпечатати ворота Богдана Дьяченка у них так і не вийшло. У свою чергу, команда Сергія Вітера ще тричі відзначилася у воротах супротивника — по шайбі на свій рахунок записали Максим Разумов, Віталій Лялька і Ілля Коренчук.

Тільки на останніх хвилинах другої двадцятихвилинки «Дніпро» зміг розмочити рахунок і Кирило Бондаренко записав собі в актив першу шайбу херсонців в цьому матчі.

У заключному відрізку зустрічі команди не змогли відзначитися закинутими шайбами, однак за напруженням пристрастей і гострій боротьбі третій період відповідав принциповості всієї фінальної серії.

Таким чином, «Донбас» з рахунком в серії 4:1 завойовує сьомий в історії клубу чемпіонський титул, а «Дніпро» в дебютному для команди сезоні стає володарем срібного комплекту нагород.

«Донбас» — «Дніпро» 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)

Рахунок в серії: 4:1

Шайби 1:0 Романенко (Сильницький, Мазур, -більш.), 5:29; 2:0 Разумов (Сильницький), 27:04; 3:0 Лялька (Захаров, -більш.), 29:29; 4:0 Коренчук (Лялька, Гончаров, -менш.), 35:09; 4:1 Бондаренко (Пугачов, -великий.), 37:10;

Донбас: Дьяченко (Костенко); Сильницький — Романенко, Гончаров — Ігнатенко, Жовнір — Григор’єв, Воронін — Александров; Лялька — Мазур — Коренчук, Разумов — Захаров — Никифоров, Пуголовкін — Карпенко — Костіков, Мостовий — Денискін.

Дніпро: Петров (Сурканов); Білоусов — Шулешов, Афанасьєв — Пугачов, Матвієнко — Декало; Ромащенко — Черемнов — Жвачкін, Янішевський — Бондаренко — Дунаєв, Коваленко — Макарицький — Золтухін, Зик;