До України прибув Boeing 737-700 NG у кольорах і символіці ФК «Шахтар»

До України прибув Boeing 737-700 NG у кольорах і символіці ФК «Шахтар»

Ексклюзивний брендований борт надав преміум-партнер клубу авіакомпанія SkyUp Airlines, співпраця з якою почалася минулого літа. У міжнародному аеропорту «Бориспіль» літак зустрічали генеральний директор ФК «Шахтар» Сергій Палкін та власник SkyUp Airlines Юрій Альба.

На заході також був присутній представник офіційного партнера ФК «Шахтар» TM Parimatch Вадим Місюра.

Сергій Палкін, генеральний директор ФК «Шахтар»:

– Емоції переповнюють! Сьогодні в історії нашого клубу дуже символічний день, адже вперше головна команда матиме змогу пересуватися брендованим літаком. Існують одиниці топових європейських футбольних клубів, які мають таку змогу. Завдяки SkyUp ми приєднуємось до компанії цих щасливців. Хочу сказати, що це не просто літак, це демонстрація наших спільних амбіцій, – разом з компанією SkyUp ми хочемо бути першими не лише на землі, а й у повітрі. Дякую керівництву компанії SkyUp за чудове повітряне судно. Переконаний, цей літак стане візитівкою нашого клубу, вболівальники пишатимуться ним, залюбки на ньому літатимуть.

Вадим Місюра, представник TM Parimatch:

-Це надзвичайно яскрава подія для всього українського спорту! Неймовірно красивий брендинг літака створює атмосферу перемог й постійного руху вперед. Впевнений, що такий літак дозволить українському клубу здобувати тільки перемоги на міжнародній арені.