Деон Едвін – найкращий гравець квітня у Суперлізі Парі-Матч

Деон Едвін – найкращий гравець квітня у Суперлізі Парі-Матч

Звання найціннішого гравця останнього місяця чемпіонату отримав лідер чемпіонського спурту «Хіміка»

При визначенні найкращого гравця квітня вподобання вболівальників, оцінка тренерів і думки експертів відрізнялися не суттєво, проте у кожної групи були свої лідери.

Цього разу найбільша кількість потраплянь до тренерських збірних туру була за легким форвардом «Київ-Баскета» Павлом Крутоусом, секрет його успіху у стабільності. Якого б результату не досягала команда, Павло завжди був одним з її лідерів.

У голосуванні вболівальників від «Київ-Баскета» брав участь його партнер по команді В’ячеслав Петров, але явним лідером серед усіх учасників був захисник БК «Запоріжжя» Майкл Холтон, який зібрав 44,4% голосів цієї категорії, випередивши лідера «Хіміка» Деона Едвіна, свого опонента по ігровій позиції.

Фахівці TM Parimatch належним чином оцінили внесок і Холтона, і Крутоуса, і Едвіна у досягнення їхніх команд, зрештою саме клубний успіх у плей-офф став одним з вирішальних факторів у визначенні найціннішого гравця квітня. Зазначимо, що представник южненців вдругe у цьому сезоні отримав почесне звання гравця місяця у Суперлізі Парі-Матч, у листопаді найкращим біло визнано Кріса Джонса.

У підсумку, найбільшу суму балів зібрав саме Деон Едвін (лише його згадали у всіх трьох категоріях): 2 + 2 + 3 = 7 балів. Друге місце – Павло Крутоус: 3 + 0 + 2 = 5 бали. На третьому місці Майкл Холтон 0 + 3 + 1 = 4.